Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 21:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерск
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Лікування безпліддя

Шиянова Світлана Володимирівна
Шиянова Світлана Володимирівна
Головний лікар Центру лікування безпліддя, лікар-репродуктолог

Лікування безпліддя

Якщо у вас протягом року регулярного статевого життя без використання контрацептивів вагітність так і не наступила, необхідно починати обстеження. Це ще не означає, що ви безплідні, лікарі у такому випадку говорять про «тимчасову нездатность зачати дитину». Завдяки успіхам сучасної репродуктивної медицини безпліддя перестало бути неминучістю.

Багаторічний досвід і досягнення

Клініка ISIDA починалася як центр лікування безпліддя. Ми одні з перших в Україні освоїли допоміжні репродуктивні технології і стали дарувати надію безплідним парам на появу в сім'ї дитини.

26 років тому завдяки зусиллям наших лікарів на світ з'явилася наша перша «дитина ЕКЗ». З тих пір ми допомогли тисячам пар подолати проблему безпліддя і народити довгоочікувану дитину або декількох малюків.

Ми крокували в ногу з часом, освоювали революційні репродуктивні технології, з кожним роком підвищували шанси на успіх з першої спроби.

У 1998 році народилася дитина після застосування в нашій клініці методики ICSI при лікуванні важкого фактору чоловічого безпліддя. А вже через рік народивлася перша в Україні дитина після застосування процедури кріо-консервації ембріонів.

У 2011 році народилася перша дитина в Україні після запліднення розмороженої яйцеклітини. Ще через рік вперше на серед країн СНД у нас народилася дитина після використання середовища Embryo Gen при лікуванні іммунолочіческого безпліддя.

Сьогодні Центр лікування безпліддя клініки ISIDA - це колектив, який об'єднує 34 фахівця, чиї знання, талант і вміння здатні практично творити чудеса. Кожен лікар має вищу кваліфікаційну категорію, володіє всіма сучасними допоміжними репродуктивними технологіями і постійно вдосконалюється.

Завдяки нам пацієнти стають щасливими батьками при діагнозах:

 • Безпліддя у жінок;
 • Безпліддя у чоловіків;
 • Поєднані форми безпліддя.

Спеціалізація

Напрямки роботи Центра лікування безпліддя клініки ISIDA:

 • Діагностика і лікування всіх форм безпліддя;
 • Консервативне лікування безпліддя;
 • Використання повного спектру сучасних репродуктивних технологій:
 • Внутрішньоматкова інсемінація (ВМІ);
 • Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ);
 • Введення сперматозоїда всередину яйцеклітини (ICSI);
 • Біопсія яєчка і його придатків з метою отримання сперматозоїдів при найважчих формах чоловічого безпліддя (TESA, MESA);
 • Допоміжний хетчінг;
 • Кріо-консервація сперматозоїдів, яйцеклітин та ембріонів;
 • Донация яйцеклітин;
 • Передімплантаційна генетична діагностика/скринінг (PGD/PGS).

Від численних клінік з лікування безпліддя ISIDA відрізняє не тільки багаторічний досвід, адже ми одна з перших в Україні клінік з лікування безпліддя, а й поглиблена спеціалізація на чоловічих факторах безпліддя. Появі малюків в сім'ях з важким чоловічим фактором безпліддя сприяє в першу чергу сильна база лабораторії ембріології і унікальні навички і досвід фахівців, які працюють у нас.

Лікування безпліддя в ISIDA – це
Доступність

Ми пропонуємо дуже лояльні умови на наступні спроби запліднення в нашій клініці. Вартість другого і наступних циклів ЕКЗ у нас одна з найнижчих серед клінік з лікування безпліддя

Інноваційність

Ми постійно освоюємо найостанніші світові досягнення в області лікування всіх форм безпліддя. Застосовуємо всі відомі у світовій клінічній практиці види діагностики, в тому числі дослідження на базі власної сертифікованої за європейськими стандартами лабораторії генетики

Великі можливості

Нас відрізняє унікальна структура: мережа жіночих консультацій, цілодобовий гінекологічний і акушерський стаціонар, сучасний пологовий будинок. У нас є всі необхідні ресурси для досягнення кінцевого результату – народження здорової дитини

Визнання

Якість і успішність лікування в нашій клініці підтверджується щорічної міжнародної професійної експертизою

Комплексний підхід

Ми проводимо ретельну діагностику і при необхідності ендоскопічну підготовка перед допоміжними репродуктивними технологіями на базі власного гінекологічного стаціонару

Співробітництво

Співпраця з провідними зарубіжними фахівцями Ізраїлю, Великобританії, Італії
і Швейцарії

Досвід і спеціалізація

Лікарі-репродуктологи та ембріологи нашої клініки мають унікальний досвід, вони є визнаними фахівцями зі складних випадків, включаючи чоловічий фактор і донаційні цикли

2652%1500
progressbar
років досвідууспішність програм ЕКЗіноземних пацієнтів щорічно
Наші спеціалісти
Комплексні програми
Спецпропозиція -50% на ехосальпінгографію і гістеросальпінгографію
-50% на ехосальпінгографію і гістеросальпінгографію

Мрієте про дітей, але на шляху до Вашої мрії поки що стоять проблеми, які потребують скрупульозної діагностики? Клініка ISIDA готова допомогти Вам здійснити Вашу мрію і в період з 1.06.2018 р. по 31.12.2018 р. знижує ціну на такі методи діагностики прохідності маткових труб, як ехосальпінгографія і гістеросальпінгографія. Пропозиція діє для пацієнтів, які вже проходять обстеження в клініці ISIDA.

Оформити
Спецпропозиція Учасникам АТО -50% на обстеження перед ДРТ і від -15% – на одну програму ДРТ
Учасникам АТО -50% на обстеження перед ДРТ і від -15% – на одну програму ДРТ

Сучасна репродуктивна медицина має у своєму розпорядженні всі можливості, щоб у переважній більшості випадків безпліддя допомогти подружнім парам стати щасливими батьками. Однак на шляху до заповітної мрії нерідко заважають фінансові питання. Особливо гостро ці питання стоять часом для чоловіків, які виконували свою благородну місію в зоні АТО.

Оформити
Клініки, в яких доступний напрямок
Статті
Метод NGS – інноваційний метод генетичної діагностики ембріонів
Метод NGS – інноваційний метод генетичної діагностики ембріонів

Генетичний аналіз NGS є інноваційним у генетичній діагностиці. Клініка ISIDA впровадила цей метод у свою практику однією з перших українських клінік, що спеціалізуються на репродуктивному здоров'ї людини. Результати, які отримують лікарі та пацієнти в результаті застосовування методу NGS, демонструють цілу низку переваг цього виду генетичної діагностики, порівняно з його попередниками.

Ольга Я.: «Нам треба було пройти весь наш тернистий шлях, щоб народити нарешті малюка»
Ольга Я.: «Нам треба було пройти весь наш тернистий шлях, щоб народити нарешті малюка»

До свого материнства Ольга йшла довгих 13 років – через дві завмерлі вагітності, через діагнози та лікування, яке не приносило результату. Зараз Ольга – щаслива мама «маленького принца» і планує невдовзі прийти до ISIDA «по принцесу». Про те, що довелося їй пережити протягом цих 13 років, Ольга розповідає дуже чесно і дуже щиро – так, як це може робити тільки дуже щаслива мама з довгоочікуваним малюком на руках.

Новини, заходи
Лікарі-репродуктологи Світлана Шиянова і Ксенія Хажиленко провели майстер-клас із репродуктології
Лікарі-репродуктологи Світлана Шиянова і Ксенія Хажиленко провели майстер-клас із репродуктології

19 жовтня лікарі клініки ISIDA Шиянова Світлана Володимирівна – головний лікар Центру лікування безпліддя, лікар-репродуктолог, і Хажиленко Ксенія Георгіївна – завідувач відділення лікування безпліддя, завідувач Центру лікування невиношування вагітності, лікар-репродуктолог, лікар-генетик, лікар УЗД, провели майстер-клас для акушерів-гінекологів, лікарів-репродуктологів, лікарів УЗД.

Клініка ISIDA – партнер конференції Single-cell RNA BIO
Клініка ISIDA – партнер конференції Single-cell RNA BIO

28-30 вересня 2018 р. у м. Києві в інноваційному парку UNIT.City відбулася масштабна конференція Single-cell RNA BIO (rnabio.space). У конференції взяли участь видатні світові дослідники та інженери, які спеціалізуються на біології, біоінформатиці, генетиці та медицині, а також молоді вчені з України, які лише починають працювати в сфері прогресивних біотехнологій і досліджують можливості їх застосування в медицині. Конференцію організувала новаторська лабораторія Fabricator/Fablab

Лікар-репродуктолог Ксенія Хажиленко виступила на Всесвітньому конгресі з невиношування з постерною доповіддю
Лікар-репродуктолог Ксенія Хажиленко виступила на Всесвітньому конгресі з невиношування з постерною доповіддю

27-29 червня 2018 року в Мадриді (Іспанія) відбувся Всесвітній конгрес зі звичних втрат вагітності (WCRPL). У його роботі взяла участь Хажиленко Ксенія Георгіївна, заступник головного лікаря Центру лікування безпліддя, завідувач відділення «Центр лікування невиношування вагітності», лікар-репродуктолог, лікар-генетик, лікар УЗД. Ксенія Георгіївна запропонувала увазі учасників Конгресу постерну доповідь «Оцінка індивідуального ризику тромбозів у пацієнтів із невиношуванням».